Hodslavice venku opět bez prohry

12.07.2021

V dalším zápase jsme zajížděli do Olbramic. Olbramice minulý týden překvapili v Bravanticích, kde domácím nadělili bůra. Čekal nás velice nepříjemný soupeř, se kterým jsme naposledy (přesně před rokem) prohráli doma po penaltách.Naši fotbalisté se ujali vedené brankou Kuby Mikšíka ve 22. minutě. Poté se podařilo domácím vyrovnat. Branku stihli vsítit ještě do svačiny. Od 58. minuty hráli domácí oslabeni o Lukáše Kučeru, který byl vyloučen za dvě žluté karty.

Naši dokázali převahu využít a v 71. minutě se dostali do vedení, když úspěšným střelcem byl opět Kuba Mikšík. Naši fotbalisté však jednobrankové vedení nedokázali ani proti oslabenému soupeři udržet. V poslední minutě jsme inkasovali a zápas musely rozhodnout až pokutové kopy.Bohužel opakoval se stejný scénář jako v Bartošovicích. Naši v zápase vedli, hráli proti oslabenému soupeři, ale i tak v posledních minutách inkasovali.

Nicméně po penaltách jsme byli úspěšnější. Naši si tedy odvezli výhru po penaltách a v nové sezóně ještě venku neprohráli! Jsem rád, že se mi opět podařilo trefit výsledek zápasu.

Další zápas odehrajeme doma v sobotu pod Trojačkou v 15. hodin, když přivítáme Lubinu, která je na 8. místě. Věřím, že zápas zvládneme a vyhrajeme o 3 branky.

Autor: Jakub Kramoliš

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad.