Bludovice padly už v poločase 6:0!

12.07.2021

Ve velmi chladném počasí jsme pod Trojačkou přivítali Bludovice. Zápas se vyvíjel dle očekávání a Bludovice již v poločase prohrávaly 6:0! Zápas otevřel střelou kolenem v 5. minutě Jiří Turanský. Za 10 minut to bylo již 2:0. O druhou branku se postaral Milan Štěpják. Následně dokonal asi jeden z nejrychlejších hattricků v soutěži Michael Kuchtík, kterému se podařilo dát 3 branky během 12 minut!! Navíc tento hattrick byl zcela čistý, neboť Michael dal 3 góly v řadě po sobě. Do konce poločasu ještě přidal gól Lukáš Fusek a pečetil tak kanonádu na 6:0.

V šatně si kluci asi povědeli, že není nutné soupeře nějak moc deklasovat, ono to úplně nepůsobí sportovně. Tomu odpovídal vývoj celého druhého poločasu. Kluci se střídali a sestava nebyla vůbec konzistentní. Hosté toho využili a v 55. minutě se prosadil Radek Matuška. I po této brance byli hosté lepší, což vyústilo až ve druhý gól, který z přímého kopu vsítil "Nando" Hromádka.

Našim se nakonec přeci jen podařilo skórovat i ve druhém poločase. Po téměř roce se opět střelecky prosadil Honza Mička. Honza dal poslední branku na hřišti v Děrném v říjnu 2019, kde jsme tehdy vyhráli 2:3. Tímto věřím, že Honza bude opět branky přídavat (jako u něho bývá zvykem).

V závěru lze říct, že Bludovice náš tým nikterak neprověřily. Naši zaznamenali dominantní vítězství. Michael Kuchtík dal v 7 zápasech už 8 branek a patří mezi vůbec nejlepší střelce celé soutěže.

Další zápas sehrajeme v neděli v Olbramicích, které tento víkend přivezly překvapivou výhru v poměru 1:5 z Bravinného, kde své zápasy hrajou Bravantice. Čeká nás těžké utkání, které dle mého zvládneme až po penaltách.

Autor: Jakub Kramoliš

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky